Dobrý den,tento batoh používám již několik let a je pro mne častým+praktickým pomocníkem,jsem šťastná,že jej mám=opravdu mi usnadňuje život!:-Muj syn se vyjádřil,že by se mu takový batoh také hodil,vzhledem,že má kolečka.. která jsou velkou výhodou!!:-A kamarádka řekla,ze její syn by takový batoh také užil, při dojíždění do práce vlakem.Proto jsem objednala tyto batohy 2,oběma chlapcům k jejich červnovým čtyřicátnam:-:-
ParametreHodnotenie
Záleží nám na vašom súkromí
Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.