Kamenné prodejny:OC Futurum Hradec KrálovéIGY centrum České Budějovice
Hľadáte spoľahlivého spoločníka na vaše cesty, ktorý spája eleganciu, funkčnosť a bezpečnosť? Potom je Modo by Roncato ECLIPSE 2.0 tým pravým výberom! Tento látkový kufor je vyrobený z prvotriedneho 100% polyesteru , ktorý zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči každodennému opotrebovaniu .
Elegantný predný panel s ozdobnými prvkami a vonkajším vreckom na zips na uloženie príručných vecí a gumové logo dodáva kufra šmrnc a štýl, ktorý oceníte pri každej ceste. Výsuvné madlo s nastavením výšky vám umožní prispôsobiť kufor priamo vašim potrebám, čo zaisťuje maximálne pohodlie pri cestovaní.



| Farba | Červená |
| Hmotnosť | 2,4 kg |
| Kolieska | Dvojité otočenie o 360° |
| Materiál | 100% Polyester |
| Model | Textilný kufor |
| Objem | 40 l |
| Počet koliesok | 4 |
| Rozmer | 55 × 40 × 20 cm |
| Rozšíriteľnosť | NIE |
| Veľkosť | S – malý |
| Vnútorné organizácie | 1 příhrádka na zip, 1 přihrádka s popruhy |
| Kolekcia | ECLIPSE 2.0 |
| Vyberateľný interiér | Ne |
| Výrobca | RONCATO |
| Výsuvné madlo | Dvojlôžková s nastaviteľnou výškou |
| Zámok | Trojkombinačný zámok s funkciou TSA |
| Záruka | 2 roky |
| Zipsy | Štandardné |
| Hĺbka (krátka strana) | 20 cm |
| Počet komôr | 1 |
| Šírka (dlhá strana) | 40 cm |
| Výška | 55 cm |
Je čas nastaviť si vlastnú tajnú kombináciu zámku. Ako to urobiť? Jednoducho postupujte podľa týchto krokov a za chvíľu budete mať svoj osobný kód na ochranu svojich cenností.
Číselnú kombináciu môžete zmeniť podľa nižšie uvedeného postupu:
Zámok sa teraz otvorí len na kód, ktorý ste nastavili. Ak chcete číselný kód zmeniť, jednoducho zopakujte kroky 1 až 4.
Kľúč sa s týmto zámkom nedodáva, ten je k dispozícii len bezpečnostným pracovníkom TSA na letisku, aby mohli otvoriť a skontrolovať váš kufor bez poškodenia zámku.
Ak chcete uvoľniť jazdce zipsu a otvoriť kufor, zadajte správny kód (továrenský kód je prednastavený na 0-0-0, ak ste si ešte nenastavili vlastný kód) a stlačte tlačidlo PUSH v smere šípky, ako je znázornené na obrázku.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.