O nás

O ZNAČKE RONCATO

Roncato je rodinná firma s vášňou pre kvalitu, design a inovácie . Predstavujeme vám príbeh o tom, ako sme sa stali jednotkou v odbore batožiny a cestovných doplnkov.

Naša cesta začala pred viac ako 70 rokmi, keď náš starý otec Giovanni Roncato založil malú dielňu na výrobu kožených tašiek a kufrov. Jeho precíznosť, starostlivosť a láska k detailu sa postupne odovzdávala z generácie na generáciu. Dnes, už v tretej generácii, sme sa rozrástli do medzinárodnej spoločnosti predávajúcej svoje výrobky po celom svete .

Naši zákazníci sú všetci, ktorí hľadajú kvalitné, štýlové a odolné batožinu. Veríme, že si každý zákazník zaslúži najlepšiu možnú starostlivosť a produkty šité priamo na mieru jeho potrebám.

 

Čo nás odlišuje od konkurencie?

Naša batožina je navrhnutá tak, aby vydržala aj tie najnáročnejšie podmienky. Používame najmodernejšie technológie a materiály, ako je 100% polykarbonát a 100% polypropylén, ktoré zaručujú odolnosť a ľahkosť našich produktov. Naša batožina je navyše vybavená dvojitými bezpečnostnými zipsami a vyberateľným interiérom , ktorý je možné vyprať.

Jedným z našich najväčších úspechov je rad WE ARE z materiálu Matrix , ktorý kombinuje tradičné talianske remeslo s moderným dizajnom a inováciami. Všetky tieto produkty sú navyše opatrené koženými prvkami a majú záruku 10 rokov .

Sme hrdí na to, že časť našich výrobkov sú vyrábané v Taliansku- MADE IN ITALY . To znamená, že každý kúsok prechádza starostlivou kontrolou kvality a je vyrobený s ohľadom na tradičné talianske remeslo. Neustále investujeme do výskumu a vývoja, aby sme boli schopní prinášať nové a inovatívne produkty pre našich zákazníkov.

Prečo si teda vybrať práve nás?

Pretože ponúkame jedinečnú kombináciu tradičného remesla, moderného dizajnu a inovácií . Roncato je rodinná firma s dlhoročnou tradíciou a vášňou pre kvalitu a excelentnosť vo výrobe. Naša batožina je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám každého cestovateľa a zároveň bola štýlová a odolná .

 

Dúfame, že sa vám naše produkty budú páčiť a že sa stanete súčasťou našej rodiny spokojných zákazníkov.

 


 

O FIRME ROEKE sro

Sme ROEKE sro, a radi by sme vám predstavili náš príbeh, ktorý stojí za našou vášňou pre cestovanie a batožinu.

Naša cesta začala v roku 2017, kedy sme sa rozhodli spojiť svoje skúsenosti s medzinárodným obchodom a viac ako 20 rokov praxe v odbore cestovnej batožiny, aby sme vytvorili firmu, ktorá ponúkne to najlepšie pre našich zákazníkov. A tak sa zrodila ROEKE sro, spoločnosť, ktorá sa pýši tým, že zastupuje prestížnu značku Roncato.

Naším poslaním je uľahčiť život cestovateľom tým, že im ponúkneme kvalitnú batožinu a doplnky, ktoré vydržia celý život. Veríme, že si každý zaslúži zažiť radosť z cestovania bez starostí o svoju batožinu. Či už ste dobrodruh hľadajúci odolný batoh na svoje ďalšie dobrodružstvo alebo obchodník potrebujúci elegantný kufor na služobné cesty, máme pre vás to pravé.

Okrem našich odborných znalostí a skúseností v odbore, sa môžeme pochváliť vynikajúcim zákazníckym servisom. Náš tím je vždy pripravený poradiť s výberom batožiny, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám a preferenciám. Navyše, ak by ste niekedy potrebovali servis svojej batožiny , sme tu pre vás.

Naša spoločnosť sa neustále rozrastá a dnes máme už 3 vlastné predajne Roncato v Českej republike. Dodávame aj do siete najväčších zákazníkov, ako sú Baťa, Sportisimo či Alza. A to nie je všetko! Ponúkame tiež B2B program pre firmy , ktorý umožňuje zamestnancom získať odmeny vo forme našich produktov.

Pre tých, ktorí dávajú prednosť nakupovaniu online, prevádzkujeme e-shop Roncato.cz , kde nájdete najširšiu ponuku našich produktov a môžete si ich pohodlne objednať z domova.

Sme firma s vášňou pre cestovanie a srdcom pre našich zákazníkov. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vám uľahčili život na cestách a sprevádzali vás na vašich dobrodružstvách po celom svete. Pridajte sa k našej komunite spokojných zákazníkov a začnite svoju cestu s nami!

Ďakujeme, že ste si vybrali ROEKE sro a tešíme sa na spoluprácu s vami.

 

 

ROEKE sro | Nad Klikovkou 1481/22 | 150 00 Praha 5 | Česká republika

IČO: 06350038 | DIČ: SK06350038

Predajne Roncato v OC FUTURUM Hradec Králové a IGY Centrum České Budějovice

Kontakty:

email: info@roeke.cz | mobil: +420 720 067 116

 

 

Záleží nám na vašom súkromí

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie