BOHATÁ LÁTKOVÁ KOLEKCIA S PRÍSLUŠENSTVOM Kolekcia Ironik bola navrhnutá v Taliansku a tak, aby spĺňala všetky potreby zákazníkov, ktorí radi cestujú. Tkanina tela je vyrobená z kombinácie 840 Nylon/Polyesternylon , aby bola zaistená odolnosť a ľahkosť , zatiaľ čo vnútorná podšívka je vyrobená zo 100% recyklovaného RPET .
Batoh IRONIK 2.0 je vybavený ergonomickými popruhmi , ktoré zaistia, že vaše ramená nebudú trpieť ani po dlhom dni plnom cestovaní. Vďaka hornému a bočnému úchopu môžete batoh ľahko uchopiť a preniesť, ako vám to najviac vyhovuje. Horné vonkajšie vrecko je ideálne na uloženie drobností, ktoré potrebujete mať rýchlo po ruke – pas, kľúče, telefón, alebo letenky. Po stranách batohu nájdete pracky na stiahnutie , ktoré pomáhajú udržať batoh kompaktný a jeho obsah bezpečne na mieste. S rozmermi 40x55x20 cm je tento batoh ideálny pre cesty s leteckými spoločnosťami, ako je Ryanair . Už žiadne starosti so schválením príručnej batožiny! Roncato IRONIK 2.0 spĺňa všetky požiadavky na kabínovú batožinu, takže môžete cestovať bez obáv.

VNÚTORNÉ VYBAVENIE
Jedným z najväčších benefitov tohto batohu je jeho možnosť kompletného otvorenia . Už žiadne prehrabávanie sa vo veciach, aby ste našli to, čo hľadáte. Tento batoh sa otvára ako kufor , čo umožňuje ľahké a rýchle balenie a vybaľovanie. Integrovaná vnútorná prepážka s dvoma vreckami na zips je ideálna na uloženie vašich drobnejších vecí. Druhá časť s popruhmi slúži na uchytenie objemnejších vecí, aby vám držali pri sebe.
Späť na výpis >
| Farba | Oranžová |
| Hmotnosť | 0,7 kg |
| Kolieska | bez koleček |
| Materiál | 840 Nylon/Polyester |
| Model | Batoh do letadla |
| Objem | 18/23 l |
| Rozmer | 40 × 25 × 15/20 cm |
| Rozšíriteľnosť | NIE |
| Veľkosť | 40 × 25 × 15 |
| Vnútorné organizácie | 1 přihrádka na zip, stahovací popruhy |
| Kolekcia | IRONIK 2.0 |
| Výrobca | RONCATO |
| Záruka | 3 roky |
| Zipsy | Štandardné |
| Hloubka po rozšíření | 20 cm |
05.05.2026
Recenzia je prevzatá z heureka.sk 02.02.2026
Recenzia je prevzatá z heureka.sk"Batoh" jsem vybíral celkem v rychlosti a neměl jsem moc čas jej zkoumat. Vybírali jsme jej na 14 denní dovolenou v zahraničí, kam jsme cestovali letecky pouze s příručními zavazadly (měl jsem svůj batoh a tento byl určen pro malého syna s tím, že jej většinu času budu stejně přenášet já). S batohem jsem byl velice spokojen. Uvnitř je velká kapsa na hlavní "náklad" a menší přihrádky na "drobnější" věci. Žádné další zbytečné přepážky, které ubírají využitelný objem. Materiál batohu vypadá kvalitně a po dovolené na něm nejsou vidět žádné známky opotřebení. Za mě super, splnil všechny mé požadavky.Šikovné rozložení vnitřního prostoru.
Praktická přední přihrádka na "papíry"
Praktický pás na zastrčení zádových popruhů pro přenášení zavazadla "v ruce".
20.08.2025
Recenzia je prevzatá z heureka.skVelikost přesně easyjet
krásná barva
otevírá se jako kufr
hodně se do něj vejde
V čom sa líši batoh do lietadla od iných batohov?
Batohy do lietadla sa od bežných mestských alebo turistických batohov líšia predovšetkým svojím hranatejším tvarom a špecifickými rozmermi – tie sú prispôsobené požiadavkám leteckých spoločností na príručnú batožinu. Vďaka tomu si ich môžete vziať so sebou na palubu lietadla s istotou, že neprekročíte povolené rozmery, a pritom využijete každý centimeter priestoru. Zároveň sú veľmi ľahké, bez zbytočného polstrovania, čím sa minimalizuje riziko prekročenia hmotnostných limitov na batožinu.
Konštrukciou pripomínajú palubné kufre – rozopínajú sa po celom obvode, takže celú prednú stranu možno odklopiť ako veko kufra. Vďaka tomu si obsah ľahko prehľadne usporiadate a stahovacie popruhy zabezpečia, že všetko zostane na svojom mieste aj počas letu. Výsledkom je funkčná kombinácia kufra a batohu, ktorú pohodlne nosíte na chrbte.
Chcete sa dozvedieť viac o tom, prečo sa oplatí kúpiť si špeciálny batoh do lietadla, alebo potrebujete poradiť s výberom? Pozrite sa na náš blog alebo kontaktujte našu zákaznícku podporu.
O aktuálnych rozmeroch príručnej batožiny píšeme tu.

PopisParametreHodnotenieBatohy do letadla