Podmínky vrácení peněz

Vrátenie peňazí je možné uplatniť odstúpením od zmluvy

Do doby prevzatia tovaru zákazníkom je Predávajúci oprávnený kedykoľvek od kúpnej zmluvy odstúpiť. V takom prípade vráti Predávajúci zákazníkovi kúpnu cenu, pokiaľ už bola zákazníkom uhradená, bez zbytočného odkladu, a to bezhotovostne na príslušný účet zákazníka. Predávajúci je oprávnený odstúpiť od zmluvy najmä v prípade, že zákazník neuhradí kúpnu cenu za tovar ani v dodatočnej lehote, alebo v prípade iného podstatného porušenia zmluvy zákazníkom. Zákazník má právo od zmluvy odstúpiť, a to do štrnástich (14) dní od prevzatia tovaru. Lehota sa považuje za zachovanú, pokiaľ zákazník odošle Predávajúcemu v jej priebehu oznámenie, že od zmluvy odstupuje. V prípade odstúpenia od zmluvy je zákazník povinný vrátiť tovar na adresu Predávajúceho: [adresa]. Náklady súvisiace s vrátením tovaru (balné, prepravné) hradí zákazník , a to aj v prípade, keď tovar pre svoju povahu nemôže byť vrátený obvyklou poštovou cestou. Ak odstúpi zákazník od kúpnej zmluvy, nie je Predávajúci povinný vrátiť prijaté peňažné prostriedky skôr, ako mu zákazník tovar vráti alebo preukáže, že tovar Predávajúcemu odoslal. Pokiaľ bude v prípade odstúpenia od zmluvy zákazníkom vrátený tovar neúplný, poškodený či viditeľne opotrebovaný, bude Predávajúcim uložený na odbernom mieste na náklady zákazníka. Zákazník bude o tomto postupe vyrozumený písomnou formou, e-mailom či telefonicky, aby si mohol tovar prevziať späť alebo bol dohodnutý ďalší postup.


Tovar musí byť pri využití práva na odstúpenie od zmluvy vrátený nepoškodený, pokiaľ možno v pôvodnom obale bez známok používania vrátane všetkého príslušenstva, záručných listov a návodov. Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru, vám peniaze za tovar budú zaslané prevodom na váš účet, a to najneskôr do 30 dní od odstúpenia od zmluvy. Kupujúci nemá nárok na náhradu nákladov, ktoré uhradil predávajúcemu v súvislosti s dodaním tovaru prepravcom späť.

 

Vrátenie peňazí je možné uplatniť, ak sú dodržané tieto podmienky:

Právo na vrátenie peňazí platí do 14-tich dní od doručenia tovaru.

Tovar nesmie byť poškodený

Tovar musí byť zabalený v pôvodnom obale

Záleží nám na vašom súkromí

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie