Bezpečná platba

BEZPEČNÁ PLATBA
 
Využívame českú platobnú bránu Comgate s dvadsaťročnou históriou so špeciálnym zabezpečením platieb.
 
Online platby pre nás zaisťuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, as, je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

 

MOŽNOSTI PLATBY

 

DOBIERKA

  • Na našom e-shope môžete pohodlne využiť možnosť platby na dobierku. Pri prevzatí zásielky od kuriéra zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou presnú čiastku uvedenú vo vašej objednávke. Táto služba vám umožní platiť za tovar až v okamihu jeho doručenia.

 

BEZHOTOVOSTNE PREVODOM NA BANKOVÝ ÚČET – PLATBA PREDOM

  • Po vytvorení objednávky obdržíte v emaile všetky informácie potrebné na vykonanie platby. Táto možnosť vám zaručí odoslanie tovaru ihneď po pripísaní platby na náš účet.

 

ONLINE PREVOD CEZ INTERNETOVÉ BANKOVNÍCTVO

  • Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.
  • Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

 

PLATBA KARTOU

  • Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty.
  • Všetko je zabezpečené štandardom 3 D Secure, a tak budete najskôr požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý obdržíte SMSkou od svojej banky.

 

HOTOVO ALEBO PLATOBNOU KARTOU NA PREDAJNIACH RONCATO

  • Navštívte naše predajne Roncato a užite si možnosť platby v hotovosti alebo pohodlne platobnou kartou priamo na mieste.
  • Tento spôsob platby vám umožní osobne si prezrieť a vyzdvihnúť tovar, a zároveň ihneď uhradiť nákup bez potreby čakania na doručenie.
  • Naše odborné personál vám rád pomôže s výberom a odpovie na všetky vaše otázky.

 

Záleží nám na vašom súkromí

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie