Made in Italy

 

HRDE VYROBENÉ V TALIANSKU

Rodinná firma po tri generácie, od potvrdenia talianskej módy a designu po celom svete až po súčasnú globalizáciu. Vášeň pre remeselné detaily, dokonalosť vo výrobe a neustály výskum inovácií sú hlavnými hodnotami značky, ktorá sa úplne sústredí na najvyššiu kvalitu svojich vynálezov made in Italy. V batožine Roncato vždy nájdete dedičstvo nápadov a štýlu spolu so špičkovou technológiou výrobkov.

DIZAJN A VÝSKUM - INOVÁCIA ĽAHKOSŤ MADE IN ITALY

NAVRHNUTÉ A VYROBENÉ V TALIANSKU

Našu spoločnosť vedie silná vášeň pre naše výrobky a pozornosť venovaná designu. Všetky výrobky RV Roncato sú navrhované a vyvíjané v Taliansku, v našej spoločnosti, ktorá sleduje ich vývoj od počiatočných fáz návrhu až po finálnu výrobu.
Naša batožina s pevnou škrupinou, ktorá získala licencie a ocenenia za inovácie, sa vyrábajú a montujú vo vlastných výrobných závodoch priamo vo firme.

 

 

MEDZI FUNKČNOSŤOU A ŠTÝLOM


Naše výrobky sú naším hlavným cieľom. Záväzok k inováciám, konkrétne hodnoty a špičková kvalita sú našimi hlavnými cieľmi. Naši zákazníci sú pre nás na prvom mieste, preto sa každý deň snažíme prekonať všetky ich očakávania a vyhovieť všetkým ich potrebám. Musíme dosahovať dobré výsledky, aby sme našej spoločnosti zaručili možnosť opätovného investovania a rastu. Vytváranie nových výrobkov s technológiami novej generácie je kľúčom k najlepším výkonom.

VÝVOJ A TRADÍCIA


Kufor Roncato nie je iba predmetom, ale predstavuje svet hodnôt, ktoré sa dostávajú na cesty, čo pre rodinu Roncato znamená objavovanie, inovácie spojené s tradíciou, úctu k práci a remeselnú zručnosť. Kufre Roncato nielenže zahŕňajú
dedičstvo talianskej výroby, ale aj pridanú hodnotu pre budúcnosť. "Vývoj" a "tradícia" sú dve slová, ktoré najlepšie vystihujú spoločnosť Roncato. Starostlivá starostlivosť venovaná výrobkom, obzvlášť pozoruhodná pri vývoji povrchových úprav (diamantové vlákno je len jedným z príkladov) a ekologické výrobky urobili z kufrov RONCATO jedinečných a nevyhnutných spoločníkov na cesty.

VYUŽITIE TECHNOLÓGIÍ PRE NEUSTÁLE INOVÁCIE


Značka Valigeria Roncato bola vždy lídrom vo vytváraní vysoko inovatívnych predmetov na cestovanie a voľný čas a na trhu vychádza v ústrety potrebám každého cestovateľa. Starostlivosť o výrobok a pozornosť venovaná designu vedú našu spoločnosť, reprezentovanú po generácie rodinou, ktorá dáva svoje srdce a dušu do výskumu a vývoja nových výrobkov vďaka novým technológiám. Kvalita pre nás nie je len hodnotou, ale je to spôsob, akým funguje celá spoločnosť, pretože
potvrdzujú patenty, vďaka ktorým sú naše výrobky jedinečné, a ocenenia získané v priebehu rokov. Naša značka RV Roncato znamená lásku k našej práci, pozornosť k detailom a neustály výskum s cieľom pochopiť, čo je pre našich zákazníkov najlepšie.

KRÁSNA HISTÓRIA DOJEMNÉHO SNA
 
História rodiny Roncato sa začala písať v 40. rokoch 20. storočia, tesne po druhej svetovej vojne, kedy Antonio Roncato a jeho žena Palmira začali uprostred mnohých ťažkostí vyrábať tašky a kufre pre talianskych emigrantov, ktorí v tom čase podnikali svoju životnú cestu.
 
Cestu založenú na nádeji, že dorazí na lepšie miesto, než bolo to, ktoré opustili, do "zasľúbenej krajiny" 19. storočia, do sna. Antonio Roncato, ktorý počas vojny pracoval ako vedúci výroby vo firme na výrobu kufrov, mal možnosť spoznať túto profesiu z prvej ruky, a to aj s nasadením života kvôli bombardovaniu, ktoré zničilo mosty a dopravné spojenie. A tak sa mladý Antonio po niekoľkých mesiacoch skrývania, aby unikol vojnovému nebezpečenstvu, rozhodol založiť spolu so svojou ženou rodinný podnik, ktorý vyrába jediný tovar, ktorý vedel veľmi dobre, tašky a kufre.
 
 
 
 

 

Záleží nám na vašom súkromí

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie